Suport per kaviljen elastik

L800.00

PRODUCT CODE: 1100

Compare

Description

Demtime te lehta te kaviljes, mbrojtje dhe rehabilitim

 

Size/masa S M L XL XXL
Ankle perimeter/perimetri I kaviljes (cm) 19-22 22-25 25-28 28-31 31-34

 

Reviews

No reviews yet.

Be the first to review “Suport per kaviljen elastik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X

Your Shopping cart

Close