Sholle silikoni per te gjithe kemben

PRODUCT CODE: 1453

Compare

Description

Ka ne perberje dy lloje silikonesh me densitet te ndryshem. Ofrojne shperndarje te njejte dhe zbutje te goditjeve tek nyjet e kaviljeve , gjunjeve nga pasha e trupit. Ideale per ata qe ushtrojne sporte, ecin ose u duhet qe te qendrojne ne kembe per disa ore.

Size/masa S M L XL XXL
Shoe size/numri I kembes 35-37 38-40 41-43 44-46

Reviews

No reviews yet.

Be the first to review “Sholle silikoni per te gjithe kemben”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X

Your Shopping cart

Close