Mbajtese krahu

L800.00

PRODUCT CODE: 0221

Compare

Description

PRODUCT INFORMATION

Shqip: Mbajtese krahu

Referencat: Dislokim te thjeshte te shpatulles. Perdorim per pas-operacioni. Ndihmon per te mbajtur krahun dhe parakrahun ne nje pozicion stable 90 grade.

English: Arm Sling

References: Simple shoulder dislocation, Post-surgery use.

Size/masa S M L XL
Elbow to thumb length/gjatesia nga brryli tek gishti I madh (cm) 26-33 33-40 40-48 48-55

 

Reviews

No reviews yet.

Be the first to review “Mbajtese krahu”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X

Your Shopping cart

Close