Gjunjes me shufra metalike, e hapur tek gjuri neoprene

L4,800.00

1023

Compare

Description

Demtime serioze te gjurit,perdoret per rehabilitim dhe perdorim ne rast te demtimeve te nyjeve te kryqezuara te perparme dhe te pasme .

Size/masa S M L XL XXL
Knee perimeter/perimetri I gjurit (cm) 25-30 30-34 34-38 38-42 42-48

Reviews

No reviews yet.

Be the first to review “Gjunjes me shufra metalike, e hapur tek gjuri neoprene”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X

Your Shopping cart

Close