Çizme per fraktura te kembes (e gjate dhe e shkurter)

L15,000.00

PRODUCT CODE:1136

Compare

Description

Suport per pas operacioni per fraktura te kaviljes, kercirit dhe thembres

Size/masa S M L
Shoe size/numri I kembes 25-38 39-42 43-46

Reviews

No reviews yet.

Be the first to review “Çizme per fraktura te kembes (e gjate dhe e shkurter)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X

Your Shopping cart

Close