Brez mesi me locion qetesues

L4,800.00

PRODUCT CODE:1192

Compare

Description

Lumbare, nervi shijatik,levizje te disqeve,dhimbje te shpines,spazem te muskujve,perdorim per pas operacioni

Size/masa S M L XL XXL
Waist perimeter/perimetri I belit (cm) 70-80 80-90 90-100 100-110 110-120

Locioni qetesues mundeson:

  1. Reduktim te dhimbjeve dhe inflamacionit lokal .
  2. Permiresim te qarkullimit rajonal te gjakut.
  3. Rrit temperaturen lokale ,redukton dhimbjen dhe çliron muskujt e qafes.
  4. Permireson levizjen dhe ul nivelin e stresit.

Reviews

No reviews yet.

Be the first to review “Brez mesi me locion qetesues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X

Your Shopping cart

Close